Doppelherz aktiv magnez + b6 + b12

Zastosowanie Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.)Suplement diety zapewniający odpowiednią podaż składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania serca, mięśni, układu nerwowego oraz prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Produkt w postaci smacznych i łatwych do połknięcia mikro-granulek, które zapewniają również jego natychmiastowe działanie.Efekt działania Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.)Spożycie jednej saszetki pokrywa dzienne zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze – magnez oraz witaminy B6 i B12 – bardzo istotne dla zdrowia i wydolności organizmu.
Magnez – odgrywa bardzo ważną rolę w aktywacji enzymów i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego a co za tym idzie – do funkcjonowania układu nerwowego i mięśni, w tym serca. Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, natomiast nie może być samodzielnie syntezowany i przechowywany w nieograniczonym zakresie, dlatego ważna jest jego dodatkowa suplementacja. Ponadto, spożywanie wysoko przetworzonej żywności czy alkoholu pozbawia organizm odpowiedniej ilości tego składnika.
Witamina B6 – uczestniczy w metabolizmie białek, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i tworzenia czerwonych ciałek krwi.
Witamina B12 – również ma swój udział w powstawaniu czerwonych ciałek krwi a ponadto przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.SkładTlenek magnezu, wypełniacz sorbitolu, regulator kwasowości: cytrynian monosodowy, zakwaszacz: kwas cytrynowy, zagęszczacz: karboksymetyloceluloza sodowa, substancja aromatyzująca, chlorowodorek pirydoksyny, substancja słodząca aspartam, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja słodząca acesulfam K, kwas pteroilmonoglutaminowy, cyjanokobalamina.
Wartości składnikó w dobowej dawce (1 saszetka):

Magnez: 400 mg (107%);
Witamina B6: 6,0 mg (428%);
Witamina B12: 3,0 µg (120%);
Kwas foliowy: 400 µg (200%).
Całkowita zawartość netto w opakowaniu: 24 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Osoby nietolerujące niektórych cukrów powinny zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem produktu.Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej: należy spożywać codziennie zawartość 1 saszetki. Wysypać mikro-granulki bezpośrednio na język, pozostawić do całkowitego rozpuszczenia i powoli połykać. Każda saszetka jest odpowiednio oznakowana w celu ułatwienia otwarcia. Produkt idealnie nadaje się do stosowania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności popijania.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ba4f91e2e9b71d5a12c9d4e21f82b7172af2bc94.jpg