Doppelherz system magnez+potas (cytrynian) w saszetkach

Zastosowanie Doppelherz System Magnez+Potas (cytrynian) w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.)Doppelherz System Magnez+Potas (cytrynian) w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.) to suplement diety, który stosuje się celem uzupenienia niedoborów magnezu, potasu i witaminy B6 w organizmie. Wspiera zachowanie prawidłowej równowagi elektrolitowej.

Nieodpowiednia dieta, spożywanie żywności wysoko przetworzonej, wmożone obciążenie fizyczne, aktywne uprawianie sportu, niedrowy tryb życia, regularne picie alkoholu oraz palenie tytoniu mogą przyczyniać się do zwiększonego zapotrzebowania na składniki odżywcze (również magnez).

Zawarte w preparacie magnez i potas występują w postaci cytrynianów, co zapewnia ich wysoką wchłanialność.
Efekt działania Doppelherz System Magnez+Potas (cytrynian) w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.)Magnez stanowi istotny pierwiastek, który jest wspiera metabolizm energetyczny, jest niezbędny do transportu potasu do komórek. Bierze udział w aktywacji enzymów, wspomaga przemianę materii oraz prawidłową pracę mięśnia sercowego.

Potas wraz z magnezem przyczyniają się do utrzymania równowagi elektrolitowej w organizmie, ściśle współpracują w wielu procesach metabolicznych.

Witamina B6 wspomaga zaś prawidłowy metabolizm białek i glikogenu.
SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 saszetka) / % RWS:

Magnez: 350 mg / 93 %
Potas: 300 mg / 15 %
Witamina B6: 5 mg / 357 %

Pełny skład produktu:
cytrynian magnezu, izomalt, kwas cytrynowy, cytrynian potasu, wodorowęglan sodu, aromat, maltodekstryna, sok z buraków w proszku, cyklaminian sodu, sacharyna, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina.

Waga netto: 240 gŚrodki ostrożnościOsoby cierpiące na choroby nerek lub serca przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się stosować 1 saszetkę dziennie (poza posiłkami). Zawartość saszetki należy przelać do pustej szklanki, rozpuścić w około 200 ml wody, wymieszać i wypić.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.

1 saszetka odpowiada 0,1 BE (jednostki chlebowej).Doppelherz System Magnez+Potas (cytrynian) w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/76d8472981e86a292c97e6352f30c068647176b4.jpg