Doppelherz vital tonikum bez alkoholu

Zastosowanie Doppelherz Vital Tonikum bez alkoholu (Opakowanie: 1000 ml)Doppelherz Vital Tonikum bez alkoholu (Opakowanie: 1000 ml) jest stosowany do wspomagania funkcji sercowo-naczyniowych, szczególnie podczas odczuwalnego stresu na tle nerwowym. Jest to tradycyjny produkt leczniczy zarejestrowany w obszarze zastosowania wyłącznie na podstawie długotrwałego stosowania.

Preparat nie zawiera alkoholu.Efekt działania Doppelherz Vital Tonikum bez alkoholu (Opakowanie: 1000 ml)Doppelherz Vital Tonikum bez alkoholu (Opakowanie: 1000 ml) wzmacnia serce i krążenie podczas obciążenia na tle nerwowym. Skład15 mg suchego ekstraktu z liści i kwiatów głogu (4-7:1); środek ekstrakcyjny: metanol 70%, 30 mg suchego ekstraktu z owoców głogu (4-7:1); środek ekstrakcyjny: metanol 70%, 12,50 mg suchego ekstraktu z liści rozmarynu (4-7:1); ekstrakt: woda, 25 mg suchego ekstraktu z korzenia waleriany (3-6:1); ekstrakt: woda, 0,25 mg chlorowodorku tiaminy.

Substancje pomocnicze: maltodekstryna, dwutlenek krzemu, bardzo rozproszony, syrop glukozowy, suszony rozpyłowo, glikol propylenowy, hydroksystearynian glicerolu makrogolowego, gliceryna 85%, woda sodowa sacharyny, cyklaminian sodu, lewomentol, aromat mandarynkowy, aromat waniliowy, aromat kremowy, kwas mlekowy, kwas sorbowy, woda oczyszczona. Środki ostrożnościMogą wystąpić reakcje nadwrażliwości na lek, należy wówczas natychmiast przerwać stosowanie. Jeśli znana jest jakakolwiek alergia na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników produktu leczniczego, nie wolno go stosować.

Produkt może powodować rozstrój żołądka i biegunkę.

Nie należy przyjmować tego leku, jeśli cierpi się na chorobę wątroby lub nerek, chyba że lekarz zalecił jego stosowanie.

W przypadku bólu w okolicy serca, który może promieniować do ramion, górnej części brzucha lub szyi, a także w przypadku zadyszki, należy niezwłocznie powiadomić lekarza. Jeśli wystąpią oznaki choroby, zwłaszcza jeśli w nogach gromadzi się woda, należy również poinformować o tym lekarza. Użytkownik powinien skonsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia w przypadku utrzymywania się objawów choroby lub wystąpienia działań niepożądanych innych niż te wymienione w ulotce dołączonej do opakowania.

Nie ma wystarczających badań nad stosowaniem preparatu u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, dlatego też nie powinny one go przyjmować.

Nie badano jeszcze interakcji z innymi lekami. Nie można zatem wykluczyć zwiększenia lub zmniejszenia wpływu na działanie innych leków.

Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku przyjmowania innych leków na serce, nadciśnienie lub uspokojenie.

Bezpieczeństwo podczas stosowania w ciąży i w czasie karmienia piersią nie zostało zbadane. Dlatego też nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Należy zauważyć, że jego stosowanie przez kobiety w wieku rozrodczym, które nie stosują środków antykoncepcyjnych, musi być również starannie rozważone, ze względu na potencjalne bycie w ciąży.

Ten lek zawiera glukozę. Nie wolno przyjmować go bez konsultacji z lekarzem, jeśli wiadomo, że cierpi się na nietolerancję niektórych cukrów.Sposób użyciaJeśli lekarz nie zaleci inaczej, osoby dorosłe przyjmują 1 miarkę (20 ml) 3 razy dziennie (rano, w południe i wieczorem) przed posiłkiem.

Środek nie powinien być stosowany u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Nie stosować dłużej niż 2 tygodnie bez konsultacji z lekarzem.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać nie dłużej niż 3 miesiące po otwarciu
Doppelherz Vital Tonikum bez alkoholu (Opakowanie: 1000 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/06355994405ea77320955778c3ed39f2a4d1cd71.jpg