Dr. jacobs tabletki zasadowe

Zastosowanie Dr. Jacobs tabletki zasadowe (Opakowanie: 250 szt.)Dr. Jacobs tabletki zasadowe (Opakowanie: 250 szt.) to suplement diety, w postaci proszku zasadowego w tabletkach, zalecany w przypadku obniżonej sprawności fizycznej i umysłowej, przewlekłego zmęczenia, pogorszenia samopoczucia, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej.

Preparat dostarcza wybranych składników odżywczych, gdy ich podaż wraz z codzienną dietą jest niewystarczająca. Ponadto wspiera metabolizm kwasowo-zasadowy organizmu, co przekłada się na zwiększenie wydajności poszczególnych układów.
Efekt działania Dr. Jacobs tabletki zasadowe (Opakowanie: 250 szt.)Dzięki zawartości wybranych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, preparat przyczynia się do się ogólnej poprawy samopoczucia, wspiera utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Wspomaga pracę mięśni i układu nerwowego.

Dr. Jacobs tabletki zasadowe (Opakowanie: 250 szt.) zmniejsza zmęczenie, a także skutecznie wspiera metabolizm energetyczny. Przyczynia się do utrzymania zdrowia kości, mięśni i prawidłowej pracy układu odpornościowego, wzmacnia również skórę, włosy i paznokcie.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (8 tabletek) / % RWS:

Witamina D: 5 µg / 100 %
Witamina C: 80 mg / 100 %
Wapń: 500 mg / 63 %
Magnez: 330 mg / 88 %
Cynk: 5 mg / 50 %
Sód: 5 mg / –
Potas: 1000 mg / 50 %
Krzem 25 mg / –
Błonnik pokarmowy: 1,5 g / –

Pełny skład produktu:
cytrynian potasu, cytrynian wapnia, inulina (z cykorii), cytrynian magnezu, węglan magnezu, wodorotlenek magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinnych), ekstrakt z owoców aceroli (1 %), kwas askorbinowy, krzemionka, cytrynian cynku, witamina D3.

Waga netto: 250 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Preparatu nie należy stosować u osób z zaburzeniami metabolizmu potasu, hiperkaliemią, zasadowicą oraz niewydolnością nerek.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Preparatu nie należy stosować u dzieci poniżej 15 roku życia.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 4 tabletki 2 x dziennie, popijając dużą ilością płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Dr. Jacobs tabletki zasadowe (Opakowanie: 250 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/af2314261fda65e863c0b3d58e84d4a33c3a0848.jpg