Dr. jacob’s wyciąg z owoców granatu

Zastosowanie Dr. Jacob’s wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml)Owoc granatu wykazuje wysoce przeciwutleniające włąściwości, które zawdzięcza polifenolom. Mają one również działanie przeciwzapalne, dlatego mogą potencjalnie hamować rozwój niektórych chorób.
Dr. Jacob’s wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml) zawiera sok z granatu fermentowany żywymi mikroorganizmami, co zapewnia najwyższą aktywność biologiczną produktu. Poprzez żywą fermentację, znacznie zwiększa się biodostępność substancji czynnych w końcowym produkcie.
Dr. Jacob’s wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml) został wyprodukowany według receptury stworzonej przez lekarzy-naukowców z uniwersytetu w Mainz. Jedna butelka zawiera odpowiednio tyle składników co 50 owoców granatu.

Efekt działania Dr. Jacob’s wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml)Bogactwo antyutleniających substancji (polifenoli, flawonidów, hormonów roślinnych) daje wyjątkowy smak owocom i wywiera pozytywny wpływ na prostatę, serce, naczynia krwionośne oraz balans hormonalny. Polifenole zawarte w granatach mogą wykazywać działanie ochronne przeciwko tym rodzajom nowotworów, które mają związek z poziomem wytwarzanych przez organizm hormonów (jak rak piersi czy prostaty). Niektóre badania naukowe dowiodły również, że profilaktyczne spożywanie granatów w różnej formie ma pozytywny wpływ na zdrowie osób cierpiących choroby układu sercowo-naczyniowego. U ludzi starszych, którzy spożywają sok z granatu, zauważono poprawę nastroju. Wykazano też spadek ryzyka demencji.SkładSok z granatu (95%), koncentrat, częściowo sfermentowany, koncentrat soku z czarnego bzu, mleczan potasu, naturalny aromat waniliowy, pektyny cytrusowe.
Waga netto: 500 ml.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Diabetycy powinni zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem produktu.
Stosowanie tego produktu nie zastępuje profilaktyki ani terapii zaleconej przez lekarza-specjalistę.Sposób użyciaDo rozcieńczenia z wodą, z napojami lub jako dodatek do koktajli, deserów, jogurtu, maślanki. Można go też wykorzystać jako polewę do lodów. Eliksir z granatów możesz spożywać na wiele sposobów. Zalecane dzienne spożycie:
10 – 20 ml – dla zachowania dobrej kondycji
30 ml – dla znacznej poprawy zdrowia
Dodatkowe informacjePo otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 4 tygodnie. Przed użyciem wstrząsnąć. 1 butelka 500 ml to ok. 50 porcji.
Chronić przed dziećmi.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.Dr. Jacob’s wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e22d6d08a987e9344270e0af93357bfdcd4fd7b2.jpg