Dr wolz kompleks witamin z grupy b +biotyna+ kwas foliowy

Zastosowanie Dr Wolz kompleks witamin z grupy B +biotyna+ kwas foliowy (Opakowanie: 300 szt.)Dr Wolz kompleks witamin z grupy B +biotyna+ kwas foliowy (Opakowanie: 300 szt.) to suplement diety, który dostarcza witamin z grupy B oraz cennych składników mineralnych. Uzupełnia niedobory, a także zapobiega ich wystąpieniu w przyszłości.

Preparat wspiera prawidłowy metabolizm, poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci, a także zapobiega zwapnieniu naczyń kriownośnych.

Witaminy z grupy B regulują wiele procesów metabolicznych zachodzących w organizmie. Wraz z kwasem foliowym i biotyną zapewniają prawidłową przemianę materii w organizmie. Ich niedobory mogą prowadzić do zwiększenia produkcji homocysteiny, co sprzyja odkładaniu się cholesterolu w naczyniach krwionośnych.

Efekt działania Dr Wolz kompleks witamin z grupy B +biotyna+ kwas foliowy (Opakowanie: 300 szt.)Witamina B6 i B12 przyczyniają się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek. Witamina B1 wspiera funkcjonowanie serca. Witamina B6 i B12 zapewniają prawidłowy metabolizm homocysteiny. Witamina B2 wraz z biotyną pozwalają zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Kwas foliowy wspomaga funkcjonowanie układu krążenia.

Preparat, ze względu na wysoką zawartość witamin z grupy B, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (6 kapsułek) / % RWS:

Witamina B1: 2,4 mg / 220 %
Witamina B2: 3 mg / 210 %
Witamina B6: 3 mg / 210 %
Witamina B12: 7,8 µg / 310 %
Biotyna: 150 µg / 300 %
Kwas foliowy: 600 µg / 300 %

Pełny skład produktu:
suszone drożdże, fosforan wapnia, witamina B2, witamina B6, witamina B1, kwas foliowy, biotyna, witamina B12.

Waga netto: 75 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować do 6 tabletek dziennie podczas posiłku, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Dr Wolz kompleks witamin z grupy B +biotyna+ kwas foliowy (Opakowanie: 300 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0c520ac13e9361bb92081fbb77ddd0bc987bc28f.jpg