Efamol 500 kapsułki

Zastosowanie Efamol 500 kapsułki (Opakowanie: 240 szt.)Efamol 500 kapsułki (Opakowanie: 240 szt.) to suplement diety, który zawiera olejek z wiesiołka, a także dostarcza wybranych substancji odżywczych dla poprawy stanu skóry suchej oraz ze skłonnością do pękania i przesuszania.

Olej z wiesioła zawiera dużą ilość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które powinny być dostarczane wraz z codzienną dietą, gdyż organizm nie może ich samodzielnie syntetyzować. Preparat uzupełnia niedobory wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wywołane są nieodpowiednią dietą.
Efekt działania Efamol 500 kapsułki (Opakowanie: 240 szt.)Preparat zwiększa pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zapobiega utracie wody, poprawia jej jędrność i elastyczność.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe przyczyniają się do intensywnej regeneracji uszkodzonego naskórka, poprawiają naturalne funkcje obronne skóry, wzmacniają odporność skóry na czynniki drażniące, a także wspomagają zachowanie paznokci, włosów i skóry w dobrej kondycji.

Efamol 500 kapsułki (Opakowanie: 240 szt.) przywraca komfort skórze skłonnej do nadmiernego przesuszania się. Przeciwdziała pękaniu i pierzchnięciu skóry.

Witamina E, zawarta w preparacie chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (2 kapsułki) / % RWS:

Wartość energetyczna: 10,7 kcal (44,8 kJ)
Białko: 309 mg
Węglowodany: 190 mg
Tłuszcz: 1039 mg
nasycone kwasy tłuszczowe: 83 mg
jednonienasycone kwasy tłuszczowe: 104 mg
wielonienasycone kwasy tłuszczowe 850 mg
kwas linolowy: 653 mg
kwas gamma linolenowy: 115 mg
Witamina E: 10 mg / 83 %

Pełny skład produktu:
olej wiesiołkowy (62,8%), żelatyna, gliceryna, witamina E.

Waga netto: 199,2 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.

Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2-4 kapsułek dziennie po posiłku. Kapsułki można również przekłuwać i stosować preparat w czystej postaci.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.Efamol 500 kapsułki (Opakowanie: 240 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d2bdf90734ec5296f847421ae2cb3bd937532fe5.jpg