Elmex junior pasta do zębów

Zastosowanie Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml)Zęby są taką częścią naszego ciała, o którą trzeba dbać regularnie, aby nie dopadła ich próchnica czy też jakiekolwiek inne schorzenia. Należy starać się używać środków, które posiadają możliwie jak najbardziej aktywny amino fluorek, który jest środkiem znakomicie utwardzającym szkliwo. Takim produktem jest Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml), która regularnie stosowana w znacznym stopniu utwardza szkliwo zębów stałych, poprzez co uodparnia je na atakowanie przez szkodliwe kwasy znajdujące się w każdym jedzeniu, czy piciu. Jest to szczególnie ważne dla zębów nowo wyrżniętych, których powierzchnia na początku jest bardzo delikatna i wymaga wzmocnienia. Regularne stosowanie tego preparatu pozwala na posiadanie zadbanych i zdrowych zębów.

Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml) z aminofluorkiem stanowi prawidłową opiekę stomatologiczną dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dokładnie czyści i pielęgnuje zęby a dzięki odpowiedniej zawartości wysokoaktywnego aminofluorku zapewnia skuteczną ochronę przez próchnicą, co jest szczególnie ważne w przypadku nowych, wyrzynających się zębów stałych.Efekt działania Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml)Nowe zęby stałe potrzebują szczególnej opieki i pielęgnacji. Zaraz po ich pojawieniu się, szkliwo nie jest jeszcze w pełni zmineralizowane, przez co jest bardzo podatne na próchnicę. Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml) utwardza szkliwo nowo wyrżniętych zębów stałych i uodparnia je na ataki kwasów, a w konsekwencji zapewnia pełną ochronę przed próchnicą. Ma łagodny, odpowiedni dla dzieci smak. Pasta Elmex Junior idealnie nadaje się do pielęgnacji pierwszych stałych zębów u dzieci.Skład(INCI) Olaflur (Aminfluorid – Fluoridgehalt 1400 ppm), Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Aroma, Limonene, SaccharinŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaPasty do zębów Elmex Junior należy używać rano i wieczorem, najlepiej po posiłku.
Należy pamiętać, iż po spożyciu kwaśnych posiłków należy zachować około 30minut przerwy przed wyszczotkowaniem zębów.Dodatkowe informacjePasta zalecana do stosowania od momentu pojawienia się pierwszego zęba stałego, kiedy pasta o niższej zawartości fluoru nie daje już pełnej ochrony.Elmex Junior pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/68320aad97a9f8715236f0f5b408a15c9a765acb.jpg