Elmex junior szczoteczka do zębów

Zastosowanie Elmex Junior szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Szczoteczka do zębów Elmex Junior została zaprojektowana z myślą o dzieciach w okresie pojawiania się pierwszych zębów stałych. Zastosowanie specjalnej szczeciny X umożliwia dokładne oczyszczenie nawet trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych, co przy mieszanym uzębieniu dziecka jest szczególnie ważne.
Ponadto szkliwo nowych, stałych zębów jest jeszcze nie w pełni zmineralizowane a przez to bardzie podatne na próchnicę przez co wymagają one tym większej uwagi i dokładniejszej pielęgnacji. Efekt działania Elmex Junior szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Miękkie, zaokrąglone włókna szczoteczki zapewniają dokładne i delikatne oczyszczenie.
Dłuższe włókna X umożliwiają dostęp do przestrzeni międzyzębowych.
Mała główka szczoteczki ułatwia dostęp i czyszczenie trudno dostępnych zębów trzonowych.
Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt z ogranicznikiem kciuka pozwala na w pełni kontrolowane i bezpieczne użytkowanie szczoteczki.Dodatkowe informacjeSzczoteczka Elmex Junior jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat.Elmex Junior szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f680d77890998ad22c0a9044ad84a6e7974dcaa5.jpg