Elmex pasta do zębów dla dzieci

Zastosowanie Elmex pasta do zębów dla dzieci (Opakowanie: 50 ml)O zęby mleczne należy dbać z taką samą starannością, jak o stałe. Sprzyja to ochronie całej jamy ustnej przed bakteriami i płytką nazębną, jak również wyrobieniu zdrowych nawyków higienicznych u dzieci. Właściwie dobrana do wieku pasta do zębów i szczoteczka są w tym procesie kluczowe.
Elmex pasta do zębów dla dzieci (Opakowanie: 50 ml) została stworzona specjalnie dla dzieci z zębami mlecznymi, a także przed ich pojawieniem się. Ma delikatny smak i zapach, co ułatwia regularne stosowanie.

Efekt działania Elmex pasta do zębów dla dzieci (Opakowanie: 50 ml)Elmex pasta do zębów dla dzieci (Opakowanie: 50 ml) została opracowana specjalnie do oczyszczania i ochrony zębów mlecznych, zapobiegając powstawaniu próchnicy. Zawiera 1000 ppm fluorku, dzięki czemu idealnie nadaje się do oczyszczania miękkiego szkliwa zębów mlecznych. Może być stosowana od momentu pojawienia się pierwszego ząbka mlecznego aż do pojawienia się pierwszych zębów stałych – czyli najczęściej do momentu rozpoczęcia przez dziecko nauki w szkole podstawowej.
Skład(INCI) Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, OLaflur, Aroma, Limonene, Methylparaben, Saccharin, Polyaminopropyl BiguanideZawartość fluorku: 1000ppm.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.
Opiekunowie powinni kontrolować stan uzębienia dziecka i proces szczotkowania.
Właściwa higiena, choć pomocna, nie zastępuje profilaktyki w postaci regularnych wizyt u stomatologa.Sposób użyciaNałożyć niewielką ilość pasty na szczoteczkę. Osoba dorosła powinna nadzorować proces mycia zębów szczególnie u małych dzieci ze względu na ryzyko zadławienia się/połknięcia pasty.Dodatkowe informacjeOd momentu pojawienia się pierwszego ząbka mlecznego do wieku dwóch lat, zęby powinny być szczotkowane jeden raz dziennie. Po ukończeniu drugiego roku życia, należy zwiększyć częstotliwość szczotkowań do dwóch razy dziennie.
Pasta przeznaczona dla dzieci do około 6. roku życia (kiedy zaczynają się pojawiać pierwsze zęby stałe).Elmex pasta do zębów dla dzieci (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/41e03f0b19b6a17f77c526f3134b8e2b16232d42.jpg