Elmex sensitive płyn do płukania jamy ustnej

Zastosowanie Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml)Doskwiera Ci problem cofających się czy też obniżających się dziąseł? Odczuwasz ból poprzez widoczne szyjki zębowe? Nie czekaj aż sytuacja się pogorszy, tylko jak najszybciej reaguj i działaj! Rozpocznij stosowanie preparatu, jakim jest Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml). Dzięki doskonale skomponowanemu i przebadanemu klinicznie składowi chroni zęby przed odczuwaniem bólu przy ciepłych lub zimnych płynach, słodkich czy też kwaśnych potrawach oraz przy dotyku. Płyn ten w innowacyjny sposób odbudowuje warstwę ochronną zębów, a także broni je przed powstawaniem próchnicy. Jest on idealny do codziennego stosowania nawet przez dzieci od siódmego roku życia.

Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Oferuje specjalną ochronę przed próchnicą wrażliwym zębom, szczególnie w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych na skutek obniżania się linii dziąseł. Przy braku właściwej ochrony ze strony dziąseł i szkliwa, szyjki zębów stają się szczególnie wrażliwe na bodźce zewnętrzne i próchnicę.Efekt działania Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml)Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) zawiera wysoce skuteczny aminofluorek oraz polimery ochronne. Tworzy on na odsłoniętych szyjkach zębów specjalną warstwę ochronną, która ogranicza nieprzyjemne dolegliwości bólowe, równocześnie zapewniając skuteczną ochronę przed próchnicą i zwiększa tym samym optymalny efekt ochronny pasty Elmex Sensitive. Skład(INCI) Aqua; Propylene Glycol; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Olaflur; Aroma; PVP/Dimethylamino-ethylmethacrylate Polycarbamyl Polyglycol Ester; Saccharin; Hydroxyethylcellulose; Potassium Fluoride; Potassium Hydroxide; Polyaminopropyl Biguanide
Składniki aktywne:
Olaflur (aminofluor)
Fluorek potasu
Zawartość fluorku: 250ppm
Nie zawiera alkoholu ani barwników.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaStosować 1 lub 2 razy dziennie, po dokładnym szczotkowaniu wrażliwych zębów. Ilość płynu – ok. 10 ml (pojemność nakrętki) wlać do buzi i dokładnie płukać przez około 30 sekund. Nie połykać i nie przepłukiwać jamy ustnej wodą.Dodatkowe informacjeElmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) może być stosowany również przez dzieci, które nie połykają produktu (mniej więcej od 6. roku życia).
Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) stosowany razem z pastą do zębów Elmex Sensitive, tworzy system do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Działanie systemu jest skuteczniejsze niż każdego produktu osobno.Elmex Sensitive płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9bb426dacd000d13250c55159cf28f8396c30e1f.jpg