Emser maść do nosa z solą emską

Zastosowanie Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g)Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g) to preparat, który stosuje się w przypadku przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa, suchej, podrażnionej śluzówki nosa, przy przeziębieniu czy katarze siennym.

Suchy lub podrażniony nos może wpływać na pogorszenie samopoczucia, zmuszając do nienaturalnego oddychania przez usta. Produkt pełni rolę filmu ochronnego, który zapewnia optymalną wilgotność nosa. Ponadto skutecznie wspomaga proces regeneracji, gojenia się ran, a także pomaga usunąć zanieczyszczenia gromadzące się w jamie nosowej.

Preparat jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
Efekt działania Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g)Maść do nosa skutecznie łagodzi stany zapalne, długotrwale nawilża błonę śluzową nosa, a także chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Preparat wspomaga proces samoregeneracji błon śluzowych, łagodzi uczucie pieczenia oraz dolegliwości związane z zapaleniem błony śluzowej nosa czy katarem.Skład8 g maści zawiera:

480 mg naturalnej soli Emser

Pozostałe składniki preparatu: wazelina biała, parafina płynna, naturalne substancje aromatyczne (eukaliptol, kamfora, octan bornylu, lewomentol, olejek rumiankowy), naturalny barwnik (kompleks chlorofilu i miedzi).

Waga netto: 8 gŚrodki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Produkt nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 6 roku życia.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku astmy lub przewlekłych problemów z oskrzelami.

Preparatu nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji.Sposób użyciaPreparat należy stosować kilka razy dziennie (w zależności od potrzeb), wprowadzając niewielką ilość maści (wielkości ziarnka grochu) do obu otworów nosowych. Rozprowadzanie produktu powinno odbywać się poprzez lekkie pocieranie nozdrzami bądź przy pomocy wacika.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6bc2dd6b3deedc69869e77431d42b8b3ac6f451b.jpg