Emser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki

Zastosowanie Emser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki (Opakowanie: 20 szt.)Emser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki (Opakowanie: 20 szt.) jest środkiem wykrztuśnym i alkalizującym stosowanym od dawna w leczeniu dolegliwości układu oddechowego.
Idealnie nadaje się do leczenia nieżytu oskrzeli i problemów z oddychaniem. Forma leku sprawia że sól emska może dotrzeć do wszystkich obszarów dróg oddechowych. Roztwór ma postać mikroskopijnych kropelek i dzięki temu może bezpośrednio docierać do chorych miejsc, poprzez podrażnianie błony śluzowej dróg oddechowych sol emska pobudza do wydzielania śluzu, po czym alkalizuje i rozrzedza wydzielinę.
Skład
58,75 mg soli Emser
woda oczyszczona
Środki ostrożnościEmser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki (Opakowanie: 20 szt.) nie powinien być używany:

przez pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu
w przypadku ostrej niewydolności oddechowej

Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku pacjentów z wyraźną nadwrażliwością dróg oddechowych (np. astma), gdyż wdychanie Emser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki (Opakowanie: 20 szt.) do ostrego skurczu oskrzeli i duszności (są to jednak rzadkie przypadki). Sposób użyciaStosować 3-4 razy dziennie.
Ilość roztworu do inhalacji zależy od urządzenia inhalacyjnego. Wynosi 5-300 ml, ilość ta powinna być dostosowana tak, aby czas inhalacji wynosił 10-15 minut. Jedna ampułka zawiera 5ml roztworu – można użyć całości lub połowy (ok.2 ml).
Roztwór należy przygotować bezpośrednio przed użyciem.
Emser sól emska roztwór do inhalacji – ampułki (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6c3d5e67e869aed726d68f9e6d5a9fbee11ad817.jpg