Esencja herbaciana z kwiatów

Zastosowanie Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g)Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g) to mieszanka ośmiu ziół wg. tradycyjnej, kanadyjskiej receptury, służąca do sporządzenia leczniczego napoju Indian. Idealnie nadaje się do częstego i długoterminowego zastosowania.Efekt działania Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g)Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g) przyczynia się do detoksykacji organizmu – promuje zdrowy metabolizm i oczyszcza – jak również reguluje i wzmacnia jego mechanizmy obronne. Esencja jest bardzo ekonomiczna w zastosowaniu i skuteczna w działaniu.SkładMieszanka ośmiu ziół: łopian (Arctium lappa), drapacz lekarski (Cnicus benedictus), alga brunatnica – listownica palczasta (Laminaria digitata), koniczyna czerwona (Trifolium pratense), korzeń rabarbaru (Rheum palmatum), szczaw (Rumex acetosella), wiąz angielski (Ulmus rubra), rukiew wodna (Nasturtium officinale);

Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g) wykonana jest w 88% ze składników z kontrolowanych, organicznych upraw i w 12% ze składników zebranych w środowisku naturalnym.Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu jak również przy nadwrażliwości na jod. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji.Sposób użyciaOpakowanie zawiera 3 saszetki po 21g, co wystarcza na sporządzenie esencji na około 6-9 tygodni. Jedna saszetka wystarcza na sporządzenie 1 litra esencji.

Do średniej wielkości garnka należy wlać 1 i 1/4 litra wody pitnej i doprowadzić ją do wrzenia. Zawartość 1 saszetki wrzucić do gotującej się wody. Pozostawić na około 15 minut pod przykryciem na mniejszym ogniu tak, aby wywar lekko się gotował. Następnie wywar pozostawić na około 10-12 godzin w temperaturze pokojowej – najlepiej na noc. Krótko zagotować i po schłodzeniu przelać do szklanych butelek – dokładnie zamknąć i przechowywać w lodówce.

Dzienna dawka wynosi ok. 30-60ml esencji. Ilość esencji najlepiej rozcieńczyć taką samą ilością ciepłej wody. Esencja herbaciana z kwiatów (Opakowanie: 63 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/c6d81a940c60211917cfd631b6391053b567fdda.jpg