Esencja kwiatowa dr bach – grab

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – grab (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – grab (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety, który poleca się stosować u osób rozczarowanych swoją aktualną sytuacją życiową, czują się zmęczone i słabe, a także odczuwają wewnętrzne wypalenie oraz przytłoczenie rutyną. Odpowiedni również dla osób z uczuciem wyczerpania i zmęczenia psychicznego.

Preparat pomaga radzić sobie z wyzwaniami emocjonalnymi dnia codziennego. Przyczynia się do poprawy samopoczucia oraz dodaje energii.

Oryginalna receptura opracowana przez dr Ewdarda Bacha wykorzystuje jedynie kwiaty dzikich roślin i drzew oraz wodę skalną.Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – grab (Opakowanie: 20 ml)Esencja z grabu dodaje sił i chęci do działanie. Przywraca wewnętrzną równowagę i spokój. Pozwala zająć się sprawami i obowiązkami bez odkładania na później, gdyż zwiększa chęć podejmowania wysiłku.

Grab jest polecany szczególnie dla osób przepracowanych, znużonych monotonią działań oraz przytłoczonych nadmiarem obowiązków (np. studentom czy uczniom).
SkładZawartość składników odżywczych w 100 ml preparatu:

Wartość energetyczna: 151 kcal (627 kJ)
Tłuszcz: 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 0,5 g
w tym cukier: 0,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g

Preparat zawiera: 0,2 % esencję z Grabu pospolitego.

Zawiera 27 % obj. alkoholu.

Waga netto: 20 mlŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 krople preparatu 4 x dziennie, rozpuszczone w szklance wody. Spożyć w ciągu 15 minut od przygotowania.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Esencja kwiatowa dr Bach – grab (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/14cbe7fe5fc63ca4fbb3ee64d3ea9f949d44cab3.jpg