Esencja kwiatowa dr bach -– kasztanowiec zwyczajny

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach -– kasztanowiec zwyczajny (Opakowanie: 20 ml)Kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) White Chestnut – Kwiat myśli – do stosowania w stanach:
– dużego zaniepokojenia;
– poczucia natręctwa myśli i obrazów, niedających się zatrzymać;
– braku koncentracji;
– nadpobudliwości i nadmiernego rozproszenia uwagi.
Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach -– kasztanowiec zwyczajny (Opakowanie: 20 ml)Oryginalna receptura z 38 ekstraktów kwiatowych została opracowana w latach 30-tych ubiegłego wieku przez angielskiego lekarza dr Edwarda Bacha z kwiatów dziko rosnących roślin i drzew. Przez ponad 70lat pomaga całej rodzinie zachować wewnętrzną harmonię i spokój. SkładProdukt zawiera esencję kwiatów kasztanowca zwyczajnego z alkoholem (27% vol.).
Waga netto: 20 ml.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Objawy depresji oraz innych chorób na tle nerwowym należy konsultować z lekarzem i/lub terapeutą.
Ze względu na zawartość alkoholu w produkcie, nie należy go podawać bez konsultacji lekarskiej osobom z zaburzeniami pracy wątroby i/lub chorobą alkoholową.Sposób użycia4x dziennie 1 kroplę esencji rozpuścić w pół szklanki wody i wypić w ciągu 15 minut.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w zacienionym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Esencja kwiatowa dr Bach -– kasztanowiec zwyczajny (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/c0088ee8530a09f0de99ffe3a758e6b398258a1c.jpg