Esencja kwiatowa dr bach – kroplik żółty

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – kroplik żółty (Opakowanie: 20 ml)Kroplik żółty (Mimulus guttatus) – Kwiat odwagi – stosować przy obawach przed określonymi sytuacjami, w stanach:
– niepokoju przed nawiązywaniem nowych kontaktów;
– lęku i fobii o różnym podłożu;
– nieśmiałości i bojaźni;
– cierpienia z powodu wewnętrznego napięcia;
– wzmożonej nerwowości;
– nadwrażliwości, np. na hałas, zimno, głośne rozmowy, intensywne zapachy.Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – kroplik żółty (Opakowanie: 20 ml)Oryginalna receptura z 38 ekstraktów kwiatowych została opracowana w latach 30-tych ubiegłego wieku przez angielskiego lekarza dr Edwarda Bacha z kwiatów dziko rosnących roślin i drzew. Przez ponad 70 lat pomaga całej rodzinie zachować wewnętrzną harmonię i spokój.

Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Objawy depresji oraz innych chorób na tle nerwowym należy konsultować z lekarzem i/lub terapeutą.
Ze względu na zawartość alkoholu w produkcie, nie należy go podawać bez konsultacji lekarskiej osobom z zaburzeniami pracy wątroby i/lub chorobą alkoholową.Sposób użycia4x dziennie 1 kroplę esencji rozpuścić w pół szklanki wody i wypić w ciągu 15 minut.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w zacienionym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Esencja kwiatowa dr Bach – kroplik żółty (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/fd54b80a40f23984fb27ba0ad718a23ab623e00d.jpg