Esencja kwiatowa dr bach – niecierpek

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – niecierpek (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – niecierpek (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety, który stosuje się w okresie narażenia na ciągły stres.

Preparat poleca się dla osób, które są niespokojne, zbyt aktywne, łatwo się denerwują i ulegają irytacji, są drażliwe oraz niecierpliwe. Pomaga sprostać wyzwaniom emocjonalnym dnia codziennego oraz zachować spokój.Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – niecierpek (Opakowanie: 20 ml)Niecierpek pospility posiada właściwości rozluźniające, rozkurczające, uspokajające, a także zwiększa cierpliwość.

Preparat pomaga się zrelaksować, łagodzi nerwowość, pomaga obniżać ciśnienie tętnicze. Pozwala zachować wewnętrzną harmonię i spokój.SkładZawartość składników odżywczych w 100 ml:

Wartość energetyczna: 151 kcal (627 kJ)
Tłuszcz: 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 0,5 g
w tym cukier 0,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g

Zawartość alkoholu:
27 % obj.

Waga netto: 20 mlŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaNależy dodać 2 krople do szklanki wody i wypić lub wrzucić 2 krople do 30 ml wody mineralnej oraz przyjmować 4 krople kilka razy dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Esencja kwiatowa dr Bach – niecierpek (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/fd64c42fbff528124a7a8d6c477d8e4fa5b58472.jpg