Esencja kwiatowa dr bach – osika

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety. Stosowany w nagłych stanach niepokoju i zdenerwowania. Receptura produktu wykorzystuje właściwości lecznicze wynikające ze składu chemicznego kwiatów topoli osiki. Zawiera alkohol.
Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml) to produkt wykonany w Anglii według oryginalnej receptury dr. Bacha, który wykorzystywał właściwości kwiatów poszczególnych roślin do niwelowania stanów niepokoju oraz innych dolegliwości. Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml) pomagają zachować wewnętrzny spokój.

SkładProdukt zawiera esencję kwiatów topoli osiki z alkoholem (27% vol.).
Waga netto: 20 ml.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Objawy depresji oraz innych chorób na tle nerwowym należy konsultować z lekarzem i/lub terapeutą.
Ze względu na zawartość alkoholu w produkcie, nie należy go podawać bez konsultacji lekarskiej osobom z zaburzeniami pracy wątroby i/lub chorobą alkoholową.Sposób użycia2 krople esencji dodać do szklanki wody i wypić małymi łykami.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w zacienionym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Esencja kwiatowa dr Bach – osika (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9c89a7a38809eb853480ea315d48e1a63c1a58ec.jpg