Esencja kwiatowa dr bach – ostrokrzew kolczasty

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – ostrokrzew kolczasty (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – ostrokrzew kolczasty (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety, który poleca się stosować u osób odczuwających negatywne emocje takie, jak: zazdrość, nienawiść, podejrzliwość, agresja, nieufność czy rozdrażenienie. Może być również stosowany u dzieci, które źle radzą sobie w kontaktach z rodzeństwem, gdy wiąże się to z odczuwaniem zazdrości.

Preparat pomaga sportać wyzwaniom emocjonalnym dnia codziennego. Oryginalna receptura, stworzona w latach 30, wykorzystuje kwiaty dziko rosnących roślin i drzew oraz wodę skalną.Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – ostrokrzew kolczasty (Opakowanie: 20 ml)Ostrokrzew kolczasty wykazuje działanie uspokajające, pozwala osiągnąć większe rozluźnienie. Wpływa na poprawę samopoczucia, niweluje napięcie emocjonowalne. Zmniejsza poczucie zagrożenia, a także potrzebę ciągłej kontroli.

Preparat redukuje odczuwanie negatywnych emocji, przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i spokoju.SkładZawartość składników odżywczych w 100 ml preparatu:

Wartość energetyczna: 151 kcal (627 kJ)
Tłuszcz: 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 0,5 g
w tym cukier: 0,5 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g

Produkt zawiera: 0,2 % esencję z Ostrokrzewu kolczastego.

Zawartość alkoholu:
27% obj.

Waga netto: 20 mlŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 krople preparatu 4 x dziennie, ropzuszczone w szklance wody. Preparat należy spożyć w ciągu 15 minut od przygotowania.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Esencja kwiatowa dr Bach – ostrokrzew kolczasty (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/315e01078796c52fa089b54dfbcfc9d432e0702d.jpg