Esencja kwiatowa dr bach – wierzba biała

Zastosowanie Esencja kwiatowa dr Bach – wierzba biała (Opakowanie: 20 ml)Esencja kwiatowa dr Bach – wierzba biała (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety, który stosuje się u osób z poczuciem rozżalenia, goryczy, użalających się nad sobą.

Oryginalne esencje kwiatowe Bach® pomagają sprostać emocjonalnym wyzwaniom dnia codziennego.

Tradycyjne receptury zostały opracowane w latach 30-tych ubiegłego wieku przez angielskiego lekarza dr Edwarda Bacha na bazie kwiatów dziko rosnąćych roślin i drzew, a także wody źródlanej.Efekt działania Esencja kwiatowa dr Bach – wierzba biała (Opakowanie: 20 ml)Preparat przywraca wewnętrzną harmonię, wspiera utrzymanie dobrego samopoczucia, poprawia nastrój, a także pomaga się zrelaksować. Stosowany w przypadku poczucia rozczarowania, rozżalenia czy goryczy. Wspomaga osiągnięcie uczucia spełnienia, spokoju i zadowolenia.

SkładZawartość składników odżywczych w 100 ml preparatu / % RWS:

Wartość energetyczna: 151 kcal (627 kJ)
Tłuszcz: 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 0,5 g
w tym cukier: 0,5 g
alkohole wielowodorotlenowe: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g

Preparat zawiera w składzie: Wierzbę żółtą

Zawartość alkoholu: 27 % obj.

Waga netto: 20 mlŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować preparat 4 x dziennie po 1 kropli, którą należy rozpuścić w połowie szklanki wody oraz wypić w ciągu 15 minut.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Esencja kwiatowa dr Bach – wierzba biała (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e406a83b4e897b81ca9bc9dfc72ba3141d3a74ee.jpg