Esprico kapsułki do żucia

Zastosowanie Esprico kapsułki do żucia (Opakowanie: 120 szt.)Czyste oleje rybne lub olej z wiesiołka mogą przyczyniać się do poprawy koncentracji u dzieci dzięki zawartym w nich niezbędnym nienasyconym kwasom tłuszczowym omega-3 i omega-5.
Esprico kapsułki do żucia (Opakowanie: 120 szt.) mogą być źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, a owocowy smak sprawia, że są łatwe do przyjęcia dla dziecko. Mogą być zarówno połykane, jak i przeżuwane.
Esprico kapsułki do żucia (Opakowanie: 120 szt.) zawierają cynk i magnez, pierwiastki sladowe, które wspomagają prawidłową pracę układu nerwowego.
1-2 kapsułki dziennie dostarczają zalecaną dzienną dawkę naturalnych kwasów tłuszczowych omega oraz cynk i magnez w optymalnej ilości.
SkładOlej rybny (33,5%), ksylit, substancja utrzymująca wilgotność: gliceryna, cytrynian magnezu, żelatyna, skrobia modyfikowana, substancja glazurująca: wosk pszczeli żółty, trójglicerydy, olej z wiesiołka (2,3%), aromat pomarańczowy (80 – 90% limonen), emulgator: lecytyna sojowa, glukonian cynku,regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: tlenek żelaza, dwutlenek tytanu, substancja słodząca: acesulfam potasu. Nie zawierają konserwantów, glutenu i laktozy.
4 kapsułki (zalecana dawka dzienna) zawierają:
kwas eikozapentaenowy (EPA)- 400 mg *
kwas dokozaheksaenowy (DHA)- 40 mg *
kwas gamma-linolenowego(GLA) – 60 mg *
Magnez – 80 mg 27% RWS
Cynk – 5 mg 33% RWS *
* brak podanej referencyjnej wartości spożywczej.
Całkowita masa netto produktu: 120 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Suplement diety powinien być przyjmowany po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dzieci od 5 roku życia: 4 kapsułki dziennie. Dawka powinna być rozłożona na cały dzień.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla małych dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Esprico kapsułki do żucia (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4c1b75a1d9b7ece7d997b45f299bc54617c54797.jpg