Esprico kaspułki do żucia

Zastosowanie Esprico kaspułki do żucia (Opakowanie: 60 szt.)Esprico kaspułki do żucia (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety, który stosuje się jako uzupełnienie zrównoważonej diety u dzieci z zaburzeniami uwagi, koncentracji, ADD oraz ADHD.

Preparat zawiera cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 (EPA, DHA oraz GLA), a także magnez i cynk. Organizm nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować tych kwasów tłuszczowych, należy je więc dostarczać wraz z pożywieniem. Nieodpowiednia dieta może jednak skutkować ich niewystarczającą podażą.

Efekt działania Esprico kaspułki do żucia (Opakowanie: 60 szt.)Kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz Omega-6 zwiększają koncentrację oraz uwagę. Kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz kwas dokozaheksaenowy (DHA) pełnią istotne funkcje metaboliczne. Są niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Kwas gamma-linolenowy (GLA) reguluje funkcje mózgu, a także wspiera prawidłowe neuroprzekaźnictwo.

Magnez i cynk zaangażowane są w przekazywanie bodźców i sygnałów między komórkami nerwowymi. Cynk pełni istotne funkcje w procesie metabolizmu kwasów tłuszczowych.

SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej 2 kapsułki) / % RWS:

Wartość energetyczna: 6 kcal (26 kJ)
Białko: 0,2 g
Węglowodany: 0,4 g
Tłuszcz: 0,5 g
w tym nascyone kwasy tłuszczowe: 0,14 g
Kwas eikozapentaenowy (EPA): 200 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA): 20 mg
Kwas gamma linolenowy (GLA): 2,7 mg
Błonnik pokarmowy: –
Sód: –
Magnez 40 mg / 10,5%
Cynk 2,5 mg / 25%

Pełny skład produktu (w 100g):
33,5% oleju z ryb morskich o wysokiej zawartości koncentratu omega-3 (33,5 g), ksylitol, gliceryna, cytrynianu magnezu (12,4 g), żelatyna, skrobi modyfikowana, olej sojowy, średniołańcuchowe triglicerydy (2,8 g), 2,3% oleju z wiesiołka (2,3 g), aromat pomarańczowy, lecytyna sojowa, glukonian cynku (0,9 g), kwas cytrynowy, tlenek żelaza, dwutlenek tytanu, acesulfam K.

Waga netto: 60 gŚrodki ostrożnościPreparat powinien być stosowany pod nadzorem lekarza.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 kapsułki 2 x dziennie (rano i wieczorem) w trakcie lub po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Zawartość kapsułek można także wycisnąć bezpośrednio na łyżkę bądź wymieszać z inną żywnością.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.

Jedna kapsułka preparatu zawiera 185 mg ksylitolu, co odpowiada 0,015 BE (jednostki chelbowej).
Esprico kaspułki do żucia (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f2ac0c6ecc497e8659ec4ea93557f52e8aec1edc.jpg