Estromineral tabletki

Zastosowanie Estromineral tabletki (Opakowanie: 90 szt.)Estromineral tabletki (Opakowanie: 90 szt.) to suplement diety, który stosuje się w celu łagodzenia objawów towarzyszących menopauzie takich, jak: nadmierna potliwość, bóle i zawroty głowy, nerwowość, rozdrażnienie, problemy z koncentracją, uderzenia gorąca, uczucie zmęczenia w ciągu dnia, problemy z zasypianiem czy bezsenność. W okresie menopauzy może również pojawić się wzrost wagi, spowodowany spowolnieniem przemiany materii. Zmniejsza się również gęstość kości, co w konsekwencji może prowadzić do osteoporozy.

Preparat zawiera izoflawony sojowe, bakterie z rodzaju Lactobacillus, a także wapń i witaminę D3, które pomagają regulować gospodarkę hormonalną organizmu, a także zapobiegają występowaniu dolegliwości związanych z okresem menopauzy.
Efekt działania Estromineral tabletki (Opakowanie: 90 szt.)Izoflawony sojowe, zawarte w preparacie, to fitoestrogeny o działaniu podobnym do estrogenu, które łagodzą skutki jego niedoboru w organizmu, dzięki czemu pomagają przywrócić równowagę hormonalną, a także łagodzą objawy związane z menopauzą.

Probiotyczne bakterie kwasu mlekowego wspomagają wchłanianie izoflawonów sojowych, a także stabilizują florę jelitową.

Wapń i witamina D3 przyczyniają się do zachowania prawidłowej pracy kości i mięśni. Wapń wspiera zaś absorpcję witaminy D3.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 tabletka) / % RWS:

Wartość energetyczna: 1,964 kcal (8,322 kJ)
Białko: 0,011 g
Węglowodoany: 0,432 g
Tłuszcz: 0,022 g
Izoflawony sojowe: 60 mg
Witamina D3: 5 µg / 100 %
Wapń: 141 mg / 17 %
szczep bakterii Lactobacillus: 500 milionów

Pełny skład produktu:
węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt sojowy, usieciowana karboksymetyloceluloza sodowa, szczep bakterii Lactobacillus, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, cholekalcyferol (witamina D3).

Waga netto: 76 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Estromineral tabletki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b1b780cb51e66e85dcb7e224eedea56798590a28.jpg