Eubos urea 5% hydro balsam do ciała dla skóry suchej

Zastosowanie Eubos Urea 5% Hydro balsam do ciała dla skóry suchej (Opakowanie: 200 ml)Eubos Urea 5% Hydro balsam do ciała dla skóry suchej (Opakowanie: 200 ml) to produkt opracowany z myślą o osobach uskarżających się na skórę suchą do bardzo suchej, ze skłonnościami do atopowego zapalenia skóry i łuszczycy. Może być również stosowane u alergików oraz u osób z cukrzycą. Produkt testowany dermatologicznie.Efekt działania Eubos Urea 5% Hydro balsam do ciała dla skóry suchej (Opakowanie: 200 ml)Eubos Urea 5% Hydro balsam do ciała dla skóry suchej (Opakowanie: 200 ml) to produkt przeznaczony dla skóry suchej, bardzo suchej i szorstkiej, który ją intensywnie nawilża, chroni i regeneruje. Dzięki wysokiej zawartości naturalnych olejków nie dopuszcza do przesuszenia skóry, a pantenol i alantoina łagodzą już istniejące podrażnienia. Nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników, emulgatorów i oleju mineralnego.SkładAqua, Urea, Dicaprylyl Ether, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Cetearyl Glucoside, Lactic Acid, Allantoin, Caprylyl Glycol, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Potassium Cetyl Phosphate, p-Anisic Acid, Xanthan Gum.
Pojemność: 200 ml.Środki ostrożnościJak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich zaobserwowania, zaleca się zaprzestanie stosowania mleczka i konsultację z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie jego kontaktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi i/lub z błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaNanieść balsam na suchą i oczyszczoną skórę, delikatnie wmasować. W razie potrzebny powtarzać nawet kilka razy dziennie.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania lub skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.Eubos Urea 5% Hydro balsam do ciała dla skóry suchej (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/eb19879fd3be22e1631a3e7f9fadda8b5af2f172.jpg