Euvegal balance 500 mg tabletki powlekane

Zastosowanie Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 80 szt.)Ziołowy lek na bazie korzenia kozłka lekarskiego, pomagający w stanach niepokoju, nerwowości oraz przy trudnościach z zasypianiem o podłożu nerwowym.Efekt działania Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 80 szt.)Działa relaksująco i uspokajająco. Promuje zdrowy i spokojny sen – uczucie wypoczęcia zaraz po przebudzeniu. Nie obniża wydajności ani koncentracji – gwarantuje odpowiednią aktywność w ciągu dnia i odpoczynek w nocy. Nie uzależnia i jest bardzo dobrze tolerowany.SkładSubstancja czynna (zawartość w 1 tabletce): 500mg suchego ekstraktu z korzenia kozłka lekarskiego (3-6:1), ekstrakt na bazie etanolu 70% (V/V);

Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, stearynian magnezu, metyloceluloza, uwodorniony olej rycynowy, sól sodowa sacharyny, osad krzemionkowy, symetykon, kwas sorbowy, kwas stearynowy, talk, wanilina, dwutlenek tytanu, indygotynaŚrodki ostrożnościW przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Dzieci do lat 12, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny przyjmować leku. Może wchodzić w interakcje z alkoholem – nie należy spożywać go w trakcie kuracji.Sposób użyciaPrzeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Tabletki należy połykać w całości popijając obficie wodą.
W stanach niepokoju i nerwowości należy przyjmować 1 tabletkę rano (w razie zapotrzebowania, maksymalnie można przyjmować 3 tabletki dziennie)
W przypadku problemów z zasypianiem o podłożu nerwowym, należy przyjmować jedną tabletkę wieczorem godzinę – do pół godziny przed zaśnięciem (dodatkowo wczesnym wieczorem można zażyć jeszcze jedną tabletkę).Dodatkowe informacjeDla osób zestresowanych, nerwowych, niemogących odnaleźć spokoju i ukojenia w nocy – Euvegal koi postrzępione nerwy i umożliwia spokojny, niezakłócony sen.

Preparat może wpływać nieznacznie na szybkość reakcji, dlatego zaraz po zażyciu nie należy przez najbliższe 2 godziny prowadzić samochodu, obsługiwać maszyn ani pracować w przypadku odczuwalnego spadku reakcji.
Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 80 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/62a5e82ebac0eacef5efac4b56c67fdb25d90dae.jpg