Evelle tabletki

Zastosowanie Evelle tabletki (Opakowanie: 60 szt.)Celem stosowania Evelle jest dotarcie do najgłębszych warstw skóry, do których nie są w stanie dotrzeć kremy i balsamy. Jeżeli skóra jest odżywiona od wewnątrz za pomocą składników odżywczych poprzez krwiobieg, może prawidłowo funkcjonować, bronić się przed wolnymi rodnikami, a procesy starzenia mogą się opóźniać.
Regularne stosowanie Evelle tabletki (Opakowanie: 60 szt.) pomaga zatrzymać lub opóźnić zegar biologiczny poprzez:

wzmacnianie skóry i zwiększanie jej sprężystości,
przeciwdziałanie pojawianiu się oznak starzenia się skóry, zmarszczek i zmian w pigmentacji skóry,
zwiększanie potencjału skóry do zatrzymania wilgoci,
dostarczanie posiłkowych przeciwutleniaczy w celu ochrony komórek skóry,
dodawanie blasku i objętości włosom,
wzmacnianie paznokci.
Skład1 tabletka zawiera: 50 mg sproszkowanego ekstraktu z ryb morskich, 40 mg sproszkowanego ekstraktu ze skrzypu, 33,3 mg ekstraktu z pomidora, 30 mg witaminy C, 15 mg ekstraktu z borówki czrnej, 10 mg ekstraktu z sosny sródziemnomorskiej, 5 mg witaminy E, 3,75 mg cynku, 0,08 mg biotyny, 25 mcg selenu.
Ilość składników odżywczych na dzienną porcję (2 tabletki):

witamina C: 60 mg (75% RWS)
witamina E: 10 mg (84% RWS)
cynk: 7,5 mg (75% RWS)
biotyna: 160 µg (320% RWS)
selen: 50 µg (90% RWS)
Pełny skład: wypełniacz (E 460), wyciąg z ryb, wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pomidora, kwas L-askorbinowy, glukonian cynku, SelenoPrecise® (drożdże selenowe*), zagęszczacz (E 464), wyciąg z borówki, octan DL-alfa-tokoferolu, D-alfa-tokoferol, ekstrakt z kory sosnowej, środek powlekający (E 553b), barwniki (E 171, E 160d), dwutlenek krzemu, środek antyadhezyjny (E 470b), barwniki (E 161b), aromat wanilinowy, barwniki (E 160a), D-biotyna. Wolny od glutenu i laktozy.
Waga netto: 29 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej. Preparat nie nadaje się do stosowania u dzieci.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dorośli: należy przyjmować dwa razy dziennie po 1 tabletce.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Evelle tabletki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7d35ec3f23470cb85b8806b3fbdff99bc9d728b5.jpg