Fenistil roll on żel

Zastosowanie Fenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml)Fenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml) to stosowany jest w leczeniu świądu wywołanego różnymi przyczynami, po ukąszeniu przez owady, w alergicznym nieżycie nosa i pokrzywce.
Skuteczny składnik zawarty w Fenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml) jest silną antyhistaminą, która ma także lokalne działanie anestetyczne (miejscowo znieczulające).
Baza emulsyjna ma chłodzące, uspokajające i zmiękczające działanie.
Efekt działania Fenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml)Fenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml) działa przeciwalergicznie i przeciwświądowo.
– szybka pomoc przy ukąszeniach czy oparzeniach słonecznych
– łagodzi ból
– zmniejsza uporczywe swędzenie, pieczenie
– zapewnia przyjemny efekt schłodzenia skóry
– praktyczna aplikacja, szybkość działania
– nie pozostawia tłustych śladów
Składchlorek benzalkoniowy, Carbomer 974 P, woda oczyszczona, wersenian disodu, roztwór wodorotlenku sodowego, glikol propylenowyŚrodki ostrożnościNie powinien być stosowany u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek z powyższych składników zawartych w preparacie.

Nie stosować na podrażnioną skórę lub w przypadku ran otwartych

W przypadku kobiet w okresie ciąży lub karmienia piersią należy uprzednio skonsultować się z lekarzem. Należy zaniechać aplikacji na brodawki w okresie karmienia piersią, Sposób użyciaAplikacja na wybrane obszary ciała. W razie potrzeby powtarzać aplikację kilka razy. Dodatkowe informacjeNie zawiera alkoholu
Nieperfumowany
BezbarwnyFenistil Roll on żel (Opakowanie: 8 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/15cb9fbd7848f5be2d7813c6eb2080af64ccc10c.jpg