Fixobridge klej do mocowania mostków dentystycznych

Zastosowanie Fixobridge klej do mocowania mostków dentystycznych (Opakowanie: 7 g)Klej do mostków dentystycznych Fixobridge to idealne rozwiązanie w nagłych przypadkach, kiedy istnieje konieczność ponownego umieszczenia mostku lub korony do czasu wizyty u stomatologa, szybko i dyskretnie.

Mostki dentystyczne uzupełniają braki w uzębieniu. Ponadto zapewniają ochronę przed chorobami dziąseł, rozwojem próchnicy oraz zapobiegają zachodzeniu zębów na siebie.Efekt działania Fixobridge klej do mocowania mostków dentystycznych (Opakowanie: 7 g)Klej do mocowania mostków dentystycznych nie podrażnia dziąseł, stomatolog może zaś łatwo usunąć mocowanie bez uszkodzenia protezy.

Fixobridge skutecznie mocuje protezy wykonane z metalu, porcelany czy akrylu.SkładFixobridge – skład: siarczan wapnia, siarczan baru, eter glikolowy, tlenek cynku, silikat.Środki ostrożnościNie należy stosować kleju do mostków dentystycznych Fixobridge w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Sposób użyciaPrzy pomocy igły bądź podobnego urządzenia należy starannie usunąć resztki kleju mocującego mostek dentystyczny lub koronę, która wypadła. Jednocześnie należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić protezy.

Następnie należy dokładnie wyczyścić wnętrze mostka dentystycznego przy pomocy dołączonej do mikro-szczoteczki, z zastosowaniem mydła i ciepłej wody. Należy dokładnie opłukać mostek i pozostawić protezę lekko wilgotną (ale nie całkiem mokrą).

Za pomocą mikro-szczoteczki należy oczyścić miejsce, w którym ma zostać ponownie przymocowana koronka lub mostek dentystyczny.

Przed samym nałożeniem protezy zaleca się przepłukać usta wodą, podczas mocowania jama ustna nie powinna być bowiem sucha.

Następnie należy nałożyć niewielką ilość produktu Fixobridge wokół krawędzi protezy, upewniając się, że wnętrze protezy nie jest wypełnione.

Należy przyłożyć mostek dentystyczny do kikuta zęba, następnie dociskając kciukiem oraz przytrzymując przez około 3 minuty.

Jeśli protezy nie umieszczono prawidłowo, w ciągu 5 minut od aplikacji można ją usunąć i powtórzyć cały proces jeszcze raz.

Przy pomocy mikro-szczoteczki należy usunąć nadmiar kleju do mostków dentystycznych.

Fixobridge wchodzi w reakcję ze śliną w ciągu 15-20 minut silnie i pewnie przymocowując protezę.

Przez okres 3 godzin od przymocowania mostka dentystycznego lub koronki należy unikać żucia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Fixobridge klej do mocowania mostków dentystycznych (Opakowanie: 7 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a6802da9b2731dba8b7dea11f61770a2051b04f5.jpg