Floracit pastylki

Zastosowanie Floracit pastylki (Opakowanie: 50 szt.)Floracit pastylki (Opakowanie: 50 szt.) to specjalistyczny pastylki wspomagające utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej poprzez aktywację naturalnej flory bakteryjnej.
Pastylki przeznaczone są dla wszystkich borykających się z nieświeżym oddechem, szczególnie w przypadku częstych nawrotów takiej dolegliwości.
Preparat może być stosowany także w przypadku pojawienia się suchości w ustach.
Efekt działania Floracit pastylki (Opakowanie: 50 szt.)Ssanie pastylek może wpłynąć korzystnie na unormowanie naturalnej flory bakteryjnej w jamie ustnej i tym samym zwiększyć ogólną higienę jamy ustnej.
Preparat może korzystnie oddziaływać na zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu z ust czy poczucia nieświeżego oddechu.
Stosowanie produktu może wpłynąć pozytywnie na ograniczenie suchości w ustach, a także związanych z nią podrażnieniami w jamie ustnej.
SkładAktywny skład produktu: permeat ze słodkiej serwatki, laktoza, fosforan trójwapniowy.
Waga netto: 38 g
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaPreparat należy stosować w razie potrzeby. Nie należy przekraczać zapotrzebowania na którykolwiek ze składników.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.
Floracit pastylki (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1347d0ec74ddfbca00b2809343dcb2c273fa163c.jpg