Formoline l 112 tabletki na odchudzanie

Zastosowanie Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.)Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat wspomagający odchudzanie. Wiążąc większość lipidów z pożywienia, jest wykorzystywany jako środek wspomagający obniżenie masy ciała, kontrolujący masę ciała oraz zmniejszający absorpcję cholesterolu z pożywienia.
Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) działa jak magnes: przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je w sposób naturalny z organizmu, bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga ciała ulega systematycznemu zmniejszaniu.
Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat pochodzenia naturalnego, pozyskiwany ze skorupiaków. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, konserwantów, barwników, żelatyny, laktozy, glutenu i cholesterolu. Po konsultacji lekarskiej może być stosowany przez diabetyków, gdyż nie zawiera cukrów prostych.
Kapsułki mogą być stosowane przez długi okres czasu. Nie są wchłaniane do komórek i nie powodują zaburzeń metabolizmu.
Efekty widoczne już po ok. 3-4 tygodniach.Efekt działania Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.)Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to certyfikowany wyrób medyczny wspomagający odchudzanie. Wiążąc większość tłuszczów z pożywienia, zmniejsza ilość wchłanianych kalorii. Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) działa jak magnes – przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je w sposób naturalny z organizmu, bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga ciała ulega systematycznemu zmniejszaniu.
Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat pochodzenia naturalnego, pozyskiwany ze skorupiaków. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, konserwantów, barwników, żelatyny, laktozy, glutenu i cholesterolu. Może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę (nie nalicza się jednostek węglowodanów).
Kapsułki mogą być stosowane przez długi okres czasu. Nie są wchłaniane do komórek i nie powodują zaburzeń metabolizmu.
Efekty widoczne już po ok. 3-4 tygodniach.SkładFormoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.): ß-1,4-polimer D-glukozaminy oraz N-acetylo-D-glukozamina ze skorupiaków
Substancje pomocnicze: celuloza roślinna, witamina C, kwas winowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (roślinny).Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Odchudzanie u kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci powinno odbywać się wyłącznie pod kontrolą lekarza i/lub dietetyka.
Przy zaburzeniach metabolicznych i trawiennych, stosowanie preparatu powinno zostać skonsultowane z lekarzem.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Produkt nie jest wskazany u osób z BMI poniżej 18,5.
Osoby długotrwale przyjmujące jakiekolwiek leki nie powinny przyjmować preparatu bez konsultacji lekarskiej.
Nie należy przyjmować łącznie z lekami rozpuszczalnymi w tłuszczach (np. tabletkami antykoncepcyjnymi) bądź witaminami. Wymagany okres przerwy wynosi minimum 4 godziny.
Stosowanie preparatu wymaga odpowiedniego nawadniania organizmu. Należy przyjmować conajmniej 2 litry wody w ciągu dnia.
Jeżeli pomimo stosowania zdrowej i zróżnicowanej diety oraz aktywności fizycznej nie widać efektów odchudzania, należy skonsultować się z lekarzem w celu znalezienia przyczyny.Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: w celu zmniejszenia wagi ciała, zalecane jest przyjmowanie 2 razy dziennie po 2 tabletki. W celu utrzymania pożądanej wagi ciała, zalecane jest przyjmowanie 2 razy dziennie po 1 tabletce.
Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) należy przyjmować podczas spożywania głównych posiłków – o najwyższej zawartości tłuszczu, popijając obficie wodą (co najmniej 250ml).
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3b6e2c5cba7ab17a9e7334cbd32f70717097cdcf.jpg