Gehwol extra krem do stóp

Zastosowanie Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml)Skóra naszych stóp każdego dnia jest poddawana różnorodnym obciążeniom i czynnikom zewnętrznym, które wpływają negatywnie na jej stan i kondycję.
Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml) zapewni Twoim stopom niezbędną, codzienną, intensywną pielęgnację. Sucha, popękana i spierzchnięta skóra stanie się na powrót gładka, odświeżona i zdezynfekowana. Dodatkowo krem wzmacnia barierę ochronną dzięki czemu eliminuje bolesność, nieprzyjemny zapach, zrogowacenia, pęcherze zapobiegając równocześnie ich ponownemu wystąpieniu.
Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml) zaleca się do stosowania przy uczuciu zmęczenia stóp, odmrożeniach, nadmiernej potliwości oraz nadmiernym rogowaceniu naskórka.Efekt działania Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml)Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml) zawiera odświeżający i chłodzący mentol oraz naturalne olejki eteryczne rozmarynu i lawendy, które ożywiają skórę nóg. Krem stymuluje przepływ krwi oraz chroni skórę przed zimnem i wilgocią.Skład mieszanina specjalnych tłuszczy
olejki eteryczne: eukaliptusowy, rozmarynowy, lawendowy, tymiankowy
lanolina
Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaStosować 1-2 razy dziennie, wmasowując dokładnie w skórę stóp i rozprowadzając między palcami.

Gehwol Extra krem do stóp (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ac37d8ea3f383fb3dabd1362c2fc1a7e75e240c2.jpg