Gehwol med. dezodorant do stóp w kremie

Zastosowanie Gehwol med. Dezodorant do stóp w kremie (Opakowanie: 125 ml)Dezodorant w kremie Gehwol o intensywnym działaniu silnie odświeża skórę stóp i likwiduje przykry zapach na cały dzień. Zapewnia 24ro godzinną świeżość i pielęgnację. Delikatnie natłuszcza; ma przyjemny, świeży zapach.
Efektem regularnego stosowania Gehwol med. Dezodorant do stóp w kremie (Opakowanie: 125 ml) są bezwonne stopy o miękkiej skórze, doskonale chronione przed grzybicą.Efekt działania Gehwol med. Dezodorant do stóp w kremie (Opakowanie: 125 ml)Gehwol med. Dezodorant do stóp w kremie (Opakowanie: 125 ml) zawiera silnie skoncentrowany ekstrakt z manuko i mikronizowany tlenek cynku. Oba te składniki działają antybakteryjnie i skutecznie walczą ze źródłem nieprzyjemnego zapachu oraz zarazkami i bakteriami, dzięki czemu utrzymują neutralny zapach stóp. Podstawowe składniki pielęgnacyjne – olejek jojoba i żel aloe vera, regenerują barierę ochronną skóry, hamują rozwój stanów zapalnych i utrzymują właściwy poziom nawilżenia. Cenne wielonienasycone kwasy tłuszczowe wspierają naturalne funkcje skóry.Składolejek jojoba, aloes, gliceryna, aloe vera, ekstrakt z liści z manukoŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaJeden – dwa razy dziennie wmasować krem w uprzednio oczyszczoną skórę stóp. Szczególną uwagę zwrócić na przestrzenie między palcami. Dodatkowe informacjeRównolegle zaleca się stosowanie kąpieli do stóp Gehwol.
Produkt przebadany dermatologicznie; odpowiedni również dla diabetyków.Gehwol med. Dezodorant do stóp w kremie (Opakowanie: 125 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0202b7414a7dd809a458eb72054c718bcf97c5f5.jpg