Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem

Zastosowanie Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem (Opakowanie: 250 g)Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem (Opakowanie: 250 g) to suplement diety zawiera hydrolizat kolagenu, który wspiera pracę stawów i chrząstek w organizmie.

Preparat może być stosowany u osób starszych oraz aktywnych fizycznie, a także w przypadku niedoborów wapnia, witaminy E czy biotyny.Efekt działania Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem (Opakowanie: 250 g)Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem (Opakowanie: 250 g) przyczynia się do wzmocnienia elastyczności tkanki skórnej organizmu, tym samym pozwalając utrzymać jej zdrowy wygląd i blask.

Hydrolizat kolagenu wpływa korzystnie na sprawność chrząstek i stawów, szczególnie u osób starszych czy uprawiających sporty wyczynowe.

Produkt pomaga niwelować niedobory wapnia, biotyny czy witaminy E w organizmie, wynikających z prowadzenia niezbilansowanej diety.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej porcji (7 g) / %RWS:

Wapń: 300 mg / 38%
Witamina E: 14 mg / 117%
Biotyna: 67 mcg / 134%
Hydrolizat kolagenu: 4,6 g

Składniki: Pełny skład produktu: hydrolizat kolagenu (66,5%), mleczan wapnia, octan DL-alfa tokoferylu, D-biotyna.

Waga netto: 250 gŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej jest porcja 7 g produktu dziennie. Suplement należy wymieszać wraz z płynem i spożyć.

Nie należy przekraczać dziennej ilości do spożycia. Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Gelafeban plus proszek z żelatynowym hydrolizatem (Opakowanie: 250 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6c4ddfd216f3adfa4e9fd080caf576376784f619.jpg