Gynofit nawilżający żel dopochwowy

Zastosowanie Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml)Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml) to skuteczna pomoc przy swędzeniu, pieczeniu i suchości pochwy. Opracowany we współpracy z ginekologami, prosty w zastosowaniu preparat, w higienicznych aplikatorach jednorazowego użytku zapewnia delikatną pielęgnację wrażliwych okolic intymnych zapewniając przy tym bardzo wysoką efektywność działania. Preparat na bazie gliceryny działa natychmiastowo – przynosi ulgę już po 4-6 godzinach. Bez konserwantów, produkt nieperfumowany.Efekt działania Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml)- eliminuje suchość pochwy tworząc na niej cienką warstwę wilgoci i zapewniając właściwe nawilżenie
– reguluje i przywraca florze bakteryjnej pochwy właściwą, naturalną równowagę, dzięki czemu redukuje uczucie swędzenia i pieczenia
– żel jest optymalnie absorbowany przez błonę śluzową
– nadaje się do długotrwałego stosowaniaSkład(INCI) Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, P-Anisic Acid, Levulinic Acid, Sodium HydroxideŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Jeżeli objawy nie ustąpią – należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaWyciągnąć aplikator z saszetki i strząsnąć zawartość na koniec trzpienia. Odłamać końcówkę aplikatora odkręcając ją (patrz rysunek na ulotce wewnątrz opakowania). Następnie należy delikatnie wsunąć aplikator do pochwy i opróżnić całkowicie jego zawartość.
Zaleca się równoległe stosowanie wkładek higienicznych.

Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml) należy stosować rano – w razie zapotrzebowania można stosować codziennie. Jeden aplikator zawiera dzienną dawkę produktu i służy do bezpośredniego zastosowania.Dodatkowe informacjePrzyczyny suchości pochwy mogą być związane ze stresem, równoległymi terapiami medycznymi, porodem jak również okresem menopauzy. Ponadto Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml) jest również odpowiedni dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji.
Produkt nie jest środkiem antykoncepcyjnym – nie zawiera składników plemnikobójczych.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25°C).Gynofit nawilżający żel dopochwowy (Opakowanie: 12X5 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/26fdea83086bd8c1ddb6d95f61efcb1deed2a785.jpg