Hansaplast plaster na zrogowacenia

Zastosowanie Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.)Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) to plaster przeznaczony do usuwania zrogowaceń naskórka, modzeli, nagniotków na stopach. Zawiera kwas salicylowy i dzięki temu rozpuszcza nawet silne zrogowacenia. Dla elastycznego zastosowania plastry na stopy można przycinać na wymiar.Efekt działania Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.)Dzięki Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) rozpuszcza się substancja międzykomórkowa pomiędzy poszczególnymi komórkami rogowymi. W ten sposób górne warstwy skóry mogą wchłonąć więcej wilgoci, zmięknąć i w końcu zacząć się odrywać. Następnie zmiękczony modzel można bez wysiłku usunąć po 4 dniach w ciepłej kąpieli z mydłem lub solą fizjologiczną.Skład1 plaster zawiera: 570 mg kwasu salicylowego, substancje pomocnicze: guma, kalafonia, żywica terpenowo-fenolowa, wosk wełniany, 2,2′-metylenobis(6-tert-butylo-p-krezol), perubalsam, sztuczny, talk, N,N-bis(2-hydroksyfenylometylo)propano-1,3-diamina.

Środki ostrożnościJeśli znana jest jakakolwiek alergia na którykolwiek ze składników produktu, nie wolno go stosować. Sposób użyciaNajpierw należy przyciąć plaster na modzel do rozmiaru odpowiadającego dotkniętemu zmianą obszarowi skóry, a następnie, po usunięciu papieru ochronnego, przykleić go do czystego i suchego miejsca (w razie potrzeby przymocować go dodatkowo, np. za pomocą plastra mocującego).
Plastrem należy pokryć tylko zrogowaciałe obszary skóry, a zdrowa skóra dookoła nich powinna być przykryta tylko w celu ochrony (np. plastrem mocującym).
Plaster należy wymienić po 2 dniach. Zmiękczone zrogowacenie może być usunięte po około 4 dniach w ciepłej kąpieli z mydłem lub solą fizjologiczną.
W uporczywych przypadkach zabieg należy powtórzyć.
Dodatkowe informacje
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/25ad7357c9ab731b2e7b8b59eaba5ede8ac34081.jpg