Hansaplast stopery do uszu

Zastosowanie Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) to propozycja dla wszystkich, którzy chcą skutecznie ograniczyć ilość słyszalnego hałasu. Dzięki nim natężenie docierających do uszu dźwięków może zmniejszyć się nawet do 33 dB. Stopery są wykonane ze specjalnej pianki polimerowej, która dopasowuje się do kształtu ucha. Tworzywo to można czyścić, co czyni stopery produktem wielorazowego użytku.
Potrzebujesz produktu, dzięki któremu unikniesz słyszenia niechcianych hałasów? Szukasz produktu, którego używanie nie przyniesie uczucia dyskomfortu? Marzysz o niezakłóconym żadnym hałasem odpoczynku? Wypróbuj Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)!
Efekt działania Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) zmniejszają słyszalny hałas, zapewniając bezpieczną ochronę przed nim – zamykając przewód słuchowy. Zbudowane z miękkiej i plastycznej pianki polimerowej są zgodne i dostosowują się do indywidualnego kształtu kanału słuchowego. Umożliwiają spokojny wypoczynek i niezakłócony sen.SkładCechy charakterystyczne stoperów Hansaplast:

wykonane z plastycznej pianki polimerowej
wymiary: 5mm – 12mm
produkt wielokrotnego użytku – można je myćŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na piankę polimerową stopery nie powinny być używane.Sposób użyciaStoper należy uformować delikatnie rolując uprzednio oczyszczonymi palcami a następnie umieścić w przewodzie słuchowym ucha wewnętrznego. Dokładnie dopasować do ucha, aby stoper był wygodny i nie powodował odczuwalnego dyskomfortu. Stopery należy usuwać wyłącznie palcami.Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0b7276ad1673350cea494596bc956004c21d0c09.jpg