Heidelbergers 7 kräuter stern herbata

Zastosowanie Heidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g)Heidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g) to herbata, której skład bazuje na siedmiu ziołach. Ma działanie wykrztuśne i indukujące rozpuszczenie zalegającej wydzieliny. Wspomaga przemianę materii w organizmie. Zawarte tu zioła mają również działanie oczyszczające krew i odtruwające.Efekt działania Heidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g)Heidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g) to rezultat ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie medycyny tradycyjnej. Skład opierający się na siedmiu ziołach: wermucie, krwawniku pospolitym, jałowcu, koprze włoskim, anyżu, kminku i biedrzeńcu tworzy środek wykrztuśny i ułatwiający pozbycie się zalegającego śluzu.Każde z zawartych tutaj ziół posiada skuteczne właściwości niwelujące objawy zaśluzowania dróg oddechowych związanego z infekcjami wirusowymi.
W wyniku prowadzenia niezdrowego trybu życia, w szczególności braku aktywności fizycznej i złego odżywiania, może dochodzić do nadmiernego gromadzenia śluzu. Tym samym funkcjonowanie narządów wewnętrznych może zostać upośledzone, krew zbyt mocno gęstnieć, komórki stają się mniej elastyczne, układ odpornościowy jest osłabiony, a metabolizm ulega spowolnieniu. Zestaw ziół w połączeniu ze zmianą negatywnych nawyków życiowych na dobre, może skutecznie wspomagać organizm w oczyszczaniu ze zbędnych i szkodliwych substancji.
SkładHeidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g) zawiera sproszkowany wermut, krwawnik pospolity, jałowiec, koper włoski, anyż, kminek i biedrzeniec. Wszystkie te zioła pochodzą z ekologicznych upraw.
Waga netto: 250 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaProdukt w postaci herbaty w proszku. Na filiżankę herbaty wsypać 1/2 łyżeczki herbaty i zalać świeżo gotującą się wodą. Zostawić herbatę na 5 minut, żeby się zaparzyła. Stosować rano i wieczorem.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W razie pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Heidelbergers 7 Kräuter Stern herbata (Opakowanie: 250 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a78786da16beec93a6549e413960ba0adb369330.jpg