Heliocare kapsułki doustne

Zastosowanie Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.)Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety, który wraz z preparatami przeciwsłonecznymi do stosowania zewnętrznego zapewnia kompleksową ochronę ciała przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego UV.

Wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami.

Zalecany jest szczególnie po peelingach czy zabiegach laserowych.Efekt działania Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.)Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety, posiadający połączenie składników aktywnych o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, które zapewniają skuteczną ochronę od wewnątrz.

Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.) przyjmuje się około dwóch godzin przed ekspozycję na słońce.

Zawiera w składzie ekstrakt z zielonej herbaty, beta-karoten czy ekstrakt z Flebodium złocistego (Polypodium leucotomos).

W przypadku ekspozycji na silne działanie promieni UV zaleca się uzupełnianie ochrony o dodatkowe preparaty do stosowania zewnętrznego.SkładZawartość składników odżywczych w 100 g produktu:

Kalorie: 365,4 kcal (1548,7 kJ)
Białko: 18,9 g
Węglowodany: 64,8 g
Tłuszcz: 3,4 g

Zawartość składników odżywczych w 1 kapsułce:

Kalorie: 2 kcal / 8,5 kJ
Białko: 0,104 g
Węglowodany: 0,356 g
Tłuszcz: 0,019 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,016 g
w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe: 0,0003 g
w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe 0,002 g
Wyciąg z Flebodium złocistego (Polipodium Leucotomos): 240 mg
Beta-karoten: 1,6 mg
Zielona herbata: 50 mg

Pełny skład produktu:
ekstrakt z Flebodium złocistego (240 mg), beta-karoten: (1,6 mg), zielona herbata (50 mg); skrobia kukurydziana; sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki: tlenek żelaza, dwutlenek tytanu.

Waga netto: 33 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecana dawka dzienna uzależniona jest od masy ciała. Dawka wynosi 7,5 mg na kg masy ciała.

Do 30 kg masy ciała należy przyjąć 1 kapsułkę dziennie około 30 minut przed ekspozycją na słońce (w przypadku dłuższego pobyutu na słońcu należy przyjąć dodatkową kapsułkę po około 4 godzinach).

Do 70 kg masy ciała należy przyjąć 2 kapsułki (w przypadku dłuższego pobytu na słońcu należy przyjąć 2 dodatkowe kapsułki po około 4 godzinach).

Powyżej 70 kg masy ciała należy przyjąć 3 kapsułki (w przypadku dłuższego pobytu na słońcu należy przyjąć 3 dodatkowe kapsułki po około 4 godzinach).

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Heliocare kapsułki doustne (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a363a89189fc10a4f440df93da03fea882691587.jpg