Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego

Zastosowanie Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego (Opakowanie: 25 szt.)Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego (Opakowanie: 25 szt.) to herbata ziołowa z liści mate, które mają działanie pobudzające. To gorzki napar o wielu właściwościach prozdrowotnych. Zawiera kofeinę, polifenole i saponiny. Ma działanie antyoksydacyjne i wspomagające pamięć i koncentrację.Efekt działania Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego (Opakowanie: 25 szt.)Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego (Opakowanie: 25 szt.) pobudza organizm dzięki sporej dawce kofeiny, która jednak w przeciwieństwie do popularnej kawy nie wypłukuje magnezu z krwi i nie obciąża żołądka. Mate oczyszcza i odżywia organizm, ma wpływ na odporność organizmu. Poprawia przemianę materii i przyspiesza metabolizm.
Mate ma też wpływ na wygląd – poprawia koloryt i ukrwienie skóry. Antyoksydanty sprawiają, że staje się ona młodsza i zdrowsza. Polepszają także ogólne samopoczucie organizmu.
SkładLiście mate.
Masa netto: 25 g.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
Sposób użyciaWlać wrzącą wodę (ok. 150 ml) na jedną lub więcej torebek z herbatą. Parzyć przez ok. 5-10 minut.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Nie przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.
Herbata z ostrokrzewu paragwajskiego (Opakowanie: 25 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1d7e8bc737a02e44404113b8f47589d56987eab5.jpg