H&s herbata z kopru włoskiego saszetki

Zastosowanie H&S herbata z kopru włoskiego saszetki (Opakowanie: 20X2.2 g)H&S herbata z kopru włoskiego saszetki (Opakowanie: 20X2.2 g) to ziołowy środek na dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Stosowany jest w celu wspomagania leczenia chorób układu trawiennego – wzdęć, skurczy czy uczucia przepełnienia. Może być stosowany także do łagodzenia chorób układu oddechowego.Efekt działania H&S herbata z kopru włoskiego saszetki (Opakowanie: 20X2.2 g)H&S herbata z kopru włoskiego saszetki (Opakowanie: 20X2.2 g) zawiera koper włoski w czystej postaci. Napar może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Jest całkowicie bezpieczny.

Koper włoski ma właściwości przeciwutleniające, rozkurczające, wiatropędne i moczopędne. Wspiera leczenie infekcji dróg moczowych. Roślina działa także wykrztuśnie – zmniejsza ilość wydzieliny oskrzelowej i przyspiesza powrót do zdrowia. Obniża ciśnienie tętnicze krwi.
SkładSubstancja aktywna: koper włoski.

Masa netto: 44 g
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Przed zastosowaniem u dzieci poniżej 12. roku życia, należy zasięgnąć opinii lekarskiej.
Sposób użyciaJedną torebkę z herbatą zalać wrzącą wodą i parzyć przez ok. 10-15 minut. W przypadku lekkich dolegliwości o charakterze skurczowym w przewodzie pokarmowym i w przypadku kataru górnych dróg oddechowych należy pić świeżo przygotowaną herbatę na ciepło między posiłkami.

Spożywać jedną filiżankę 2-3 razy dziennie.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
H&S herbata z kopru włoskiego saszetki (Opakowanie: 20X2.2 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0ec5e46767fe39e1a813928f4376a2c7d213eac4.jpg