H&s herbata z rumianku saszetki

Zastosowanie H&S herbata z rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)H&S herbata z rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) to ziołowa herbata z rumianku. Stosowana jest jako ziołowy lek na dolegliwości żołądkowo-jelitowe lub na miejscowe stany zapalne.

Ma działanie przeciwzapalne i ściągające, stąd ma wiele zastosowań. Efekt działania H&S herbata z rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)H&S herbata z rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) może być stosowany zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Napar powinien być pity w przypadku skurczów układu trawiennego lub chorób zapalnych przewodu pokarmowego.

Ma pozytywny wpływ na stany zapalne skóry i błony śluzowej. Ma działanie antybakteryjne i łagodzi choroby jamy ustnej, zębów i dziąseł. Może być stosowany nawet do inhalacji czy płukanek odbytu i narządów płciowych.
SkładSubstancja aktywna: kwiaty rumianku.

Masa netto: 30 g
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

W przypadku ostrych objawów trwających dłużej niż tydzień lub nawracających okresowo, zaleca się konsultację z lekarzem.

Napar nie może być stosowany w okolicach oczu.
Sposób użyciaW przypadku chorób przewodu pokarmowego: stosować dwie torebki z herbatą na jedną filiżankę. Zalać wrzącą wodą i pozostawić na 5-10 minut pod przykryciem. Wyjąć torebkę i lekko wycisnąć. Pić świeżo przygotowaną herbatę między posiłkami 3-4 razy dziennie.

W przypadku płukanek i naparów do inhalacji: stosować 2-5 torebek na 1 filiżankę. Zalać wrzącą wodą (ok. 100 ml) i pozostawić na 5-10 minut pod przykryciem. Wyjąć torebki i lekko wycisnąć. Płukać stan zapalny świeżo przygotowanym i schłodzonym naparem z herbaty.

W przypadku stosowania jako dodatek do kąpieli: stosować 2 opakowania produktu po 20 torebek z herbatą na 10 litrów wody.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12. roku życia.

W opakowaniu znajduje się 20 torebek.

H&S herbata z rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f347d72a7444cea6d9086eb81ac2e42b89047210.jpg