Hydraplex 2% balsam

Zastosowanie Hydraplex 2% balsam (Opakowanie: 200 ml)Hydraplex 2% balsam (Opakowanie: 200 ml) to nawilżający balsam do ciała zawierający w składzie mocznik, który może wpłynąć korzystnie na utrzymanie odpowiedniej kondycji i zdrowego wyglądu skóry.
Preparat przeznaczony jest dla osób borykających się z problemami dokuczliwego swędzenia lub szorstkości skóry.
Balsam może być stosowany także przez wszystkie osoby dostrzegające problemy z nadmiernym wysychaniem skóry, szczególnie u osób w starszym wieku.
Efekt działania Hydraplex 2% balsam (Opakowanie: 200 ml)Stosowanie balsamu może wpłynąć korzystnie na zniwelowanie ryzyka występowania nieprzyjemnych skutków nadmiernego odwodnienia skóry, takich jak zaczerwienienie czy pękanie naskórka.
Produkt może przywrócić naturalny blask i zdrowy wygląd skóry, także u osób z cerą suchą lub stosujących silne środki czyszczące podczas kąpieli.
Zawarty w składzie mocznik może przyczynić się do unormowania pracy gospodarki hormonalnej, a także ograniczyć nieprzyjemne stwardnienie naskórka w okolicach stóp czy dłoni.
SkładSubstancja czynna produktu: mocznik w stężeniu 2%
Zawartość opakowania netto: 200 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaEmulsję należy stosować w razie potrzeby, szczególnie w przypadku problemów skórnych związanych z nadmiernym wysuszeniem skóry czy naskórka.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.

Hydraplex 2% balsam (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/eddc99d67d5eac4e7301f670736d91e228f452f5.jpg