Isoflavon 90 mg dr. boehm drażetki

Zastosowanie Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.)Suplement diety opracowany z myślą o kobietach w trakcie i po okresie menopauzy. Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.) zawierają izoflawony z czerwonej koniczyny i soi – są to naturalne substancje podobne do żeńskich hormonów – znane także jako hormony roślinne (fitoestrogeny). Ponadto drażetki zawierają cenny olejek z wiesiołka, który ma pozytywny wpływ na właściwe nawilżenie skóry.Efekt działania Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.)Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.) zawierają roślinne składniki aktywne dla fizycznej i duchowej harmonii organizmu kobiety w trakcie i po okresie menopauzy. Uzupełniają one codzienną dietę w niezbędne, naturalne substancje, dzięki czemu regulują prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
W okresie menopauzy zmniejsza się produkcja hormonów płciowych – estrogenu i progesteronu – u kobiet. Bardzo często wahania poziomu hormonów prowadzą do wielu typowych objawów występujących w okresie menopauzy – takich jak uderzenia gorąca, fale potu, wahania nastroju, itp. Przy regularnej suplementacji Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.), możliwe jest zmniejszenie i złagodzenie tych naturalnych procesów towarzyszących menopauzie, które bardzo często wpływają negatywnie zarówno na samopoczucie jak i sprawność fizyczną kobiet.Skład1 drażetka zawiera:
200mg ekstraktu z czerwonej koniczyny (co odpowiada 40mg izoflawonów 20%)
125mg ekstraktu z soi (co odpowiada 50mg izoflawonów 40%)
90mg olejku z wiesiołka

Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.) nie zawierają laktozy, drożdży, glutenu ani sztucznych barwników azowych.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaPrzyjmować 1 drażetkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

W przypadku długotrwałego stosowania suplementu diety bogatego w izoflawony – powyżej roku czasu – należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.Dodatkowe informacjeDrażetki przeznaczone dla kobiet po 40. roku życia – tuż przed, w trakcie i po menopauzie.
Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej i różnorodnej diety. Zalecana dzienna dawka nie powinna zostać przekroczona. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Isoflavon 90 mg Dr. Boehm drażetki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ca947c1fb517fe04e6e1948f051e8b7508297dff.jpg