Kaiser natron soda oczyszczona tabletki

Zastosowanie Kaiser Natron soda oczyszczona tabletki (Opakowanie: 100 szt.)Kaiser Natron soda oczyszczona tabletki (Opakowanie: 100 szt.) to suplement diety, który stosuje się pomocniczo w łagodzeniu dolegliwości takich, jak: zgaga, niestrawność, uczucie pełności, stany zapalne gardła, opuchlizna po ukąszeniach owadów, a także w celu pielęgnacji jamy ustnej i zębów, zapobieganiu próchnicy czy redukcji nieprzyjemnego zapachu jamy ustnej czy stóp.

Preparat jest pomocny w profilaktyce leczenia chorób, które są wynikiem zakwaszenia organizmu oraz związanych z tym objawów. Stosuje się go także w celu oczyszczenia organizmu z toksyn oraz normalizacji pH w organizmie.

Efekt działania Kaiser Natron soda oczyszczona tabletki (Opakowanie: 100 szt.)Soda zawarta w Kaiser Natron soda oczyszczona tabletki (Opakowanie: 100 szt.) wiąże i neutralizuje kwasy w organizmie, przekształcając je w obojętne sole oraz kwas węglowy. Pomaga niwelować nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które spowodowane są nagromadzeniem kwasów.

Zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka, neutralizuje kwasy powodujące osłabienie zębów. Dodana do wanny podczas kąpieli łagodzi pieczenie skóry związane z infekcjami dróg moczowych. Pomaga również miejscowo złagodzić skutki po ukąszeniach owadów.Skład100 g preparatu zawiera:

Sód: 27,4 g

Każda tabletka zawiera 1 g sody oczyszczonej.

Waga netto: 100 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.

Sposób użyciaZaleca się przyjmowac 1-2 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić od światła.
Kaiser Natron soda oczyszczona tabletki (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e46c0652aa10f9a6ff06a7fde6404dcc819ee875.jpg