Kaiser natron soda oczyszczona w proszku

Zastosowanie Kaiser Natron soda oczyszczona w proszku (Opakowanie: 250 g) Kaiser Natron soda oczyszczona w proszku (Opakowanie: 250 g) stosuje się wspomagająco w zwalczaniu zgagi, próchnicy, a także w różnych dolegliwościach ze strony układu pokarmowego.

Efekt działania Kaiser Natron soda oczyszczona w proszku (Opakowanie: 250 g)Kaiser Natron soda oczyszczona w proszku (Opakowanie: 250 g) zawiera wodorowęglan sodu (soda oczyszczona), która wykazuje działanie pomocnicze przy dolegliwościach takich, jak: zgaga, wzdęcia czy łągodne zaburzenia żołądkowe, które spowodowane są nadmiarem kwasów żołądkowych. Wiąże i neutralizuje kwasy, przekształacając je w sole oraz kwas węglowy.SkładSkład:

100 % wodorowęglan sodu

Waga netto: 250 gŚrodki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na wodorowęglan sodu.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety. Sposób użyciaW przypadku problemów żołądkowych rozpuścić 1 łyżeczkę w szklance wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w chłodnym miejscu (6-25 °C) z dala od światła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Kaiser Natron soda oczyszczona w proszku (Opakowanie: 250 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/73af0c75187833f22bd58a710b8efa444d26965b.jpg