Karazym tabletki dojelitowe

Zastosowanie Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.)Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.) jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia dietetycznego dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem na enzymy. Zawiera wysokiej jakości enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego i zwierzęcego:
– bromelainę;
– papainę;
– rutynę;
– pankreatynę.
Właściwości składników aktywnych zawartych w Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.) sprawiają, że jest on polecany w szczególności osobom narażonym na znaczne obciążenie organizmu w wyniku, np. intensywnego wysiłku fizycznego lub kobietom przed i podczas menstruacji lub menopauzy.Efekt działania Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.)Enzymy zawarte w Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.) mają szczególne zastosowanie w diecie:
– wzmacniają układ immunologiczny;
– wspierają mocno obciążone stawy;
– skracają czas regeneracji mięśni;
– wzmacniają obciążony organizm i przywracają dobre samopoczucie.
Skład1 tabletka Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.) zawiera:
– Bromelinę: 90 mg;
– Papainę: 120 mg;
– Rutynę: 50 mg;
– Pankreatynę: 25 mg;
w tym: chymotrypsyna, trypsyna, amylaza, lipaza
Pełny skład: papaina, bromelaina, pankreatyna, rutyna, inulina, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, karboksymetyloceluloza, etyloceluloza, polietylenglikol, talk, hydroksypropylometyloceluloza, aromat waniliowy.
Waga netto: 94 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W szczególności należy zwrócić uwagę na leki rozrzedzające krew.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaJeżeli nie zalecono inaczej należy przyjmować 2-3 tabletki dziennie, najlepiej 1-2 godziny po jedzeniu, popijając znaczną ilością płynu.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Karazym tabletki dojelitowe (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d6248ff07289f77f8c45bc348628a47fb8071e8d.jpg