Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci

Zastosowanie Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml)Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml) to krem pielęgnacyjny dla całej rodziny. Nadaje się do stosowania przy wrażliwej skórze niemowląt i małych dzieci. Chroni przed odparzeniami pieluszkowymi czy szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Może być używany w zimie do zabezpieczenia cery przed zimnem.
Efekt działania Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml)Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml) nadaje się do stosowania przy skórze pękającej i suchej, a także bardzo delikatnej i wrażliwej. Chroni przed podrażnieniami. Ze względu na małą liczbę składników, krem jest wyjątkowo dobrze tolerowany. Pozostawia na skórze delikatną, lipidową warstwę ochronną. Zabezpiecza ona skórę przed wilgocią, co jest niezwykle istotne u niemowląt noszących pieluszki. Wspomaga regenerację naskórka, łagodząc odparzenia i zapobiega ich nawrotom.
Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml) ma działanie przeciwzapalne, dzięki zawartości cynku. Wosk i wazelina zapewniają optymalne nawilżenie i natłuszczenie. Zapobiega rozwojowi infekcji grzybiczych.
SkładSkład:
Petrolatum (Vaseline DAB 10), Lanolin (nat. Wollfett), Zinc Oxide, Parfum (nat. Oele), d-Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Amyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E).
Pojemność: 75 ml.
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Sposób użyciaStosować miejscowo na podrażnioną i obolałą lub szorstką skórę – ze względu na tłustą konsystencję. Częstość nanoszenia zależy od indywidualnych potrzeb. Krem można nakładać na dowolne miejsce ciała i przy każdym rodzaju skóry.

Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Kaufmanns krem do skóry i dla dzieci (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/28c10d2b0293000a60069170ebab4d89fb9e99bd.jpg