Keltican forte kapsułki

Zastosowanie Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.)Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.) stosuje się wspomagająco w przypadku przyczyn i objawów zapalenia nerwów i chorób mięśni. Bóle kręgosłupa, nerwobóle, uszkodzenia nerwów są częste ponieważ ze względu na złożoną strukturę i wysokie wyspecjalizowanie, układ nerwowy jest szczególnie podatny na wpływy zewnętrzne. Po uszkodzeniu nerwów ważne jest dostarczenie organizmowi substancji, które pozwolą szybko im się odbudować. Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.) zawiera urydynomonofosforan, witaminę B12 i kwas foliowy, które przyczyniają się do uruchomienia endogenicznych procesów naprawy uszkodzonych nerwów.Efekt działania Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.)Urydynomonofosforan jest składnikiem odżywczym, który musi być dostarczony do uszkodzonych nerwów tak, by ich struktury mogły zostać odbudowane, odpowiada on za czynności naprawcze.
Witamina B12 (cyjanokobalamina) oraz kwas foliowy odgrywają również ważną rolę dla tkanki nerwowej i usprawniają jej funkcje nerwowe.

Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.) pokrywa zwiększone zapotrzebowanie neuronów na składniki, które są im niezbędne do naprawy uszkodzonych komórek nerwowych.SkładSkładniki aktywne zawarte w 1 kapsułce:
50 mg urydynomonofosforanu*
400 µg kwasu foliowego*
3 µg witaminy B12 (cyjanokobalaminy)*
7 mg potasu*
Całkowita masa produktu: 10,6 g.
* brak podanej referencyjnej wartości odżywczej
Pełny skład produktu: wypełniacz: celuloza, hydroksypropylometyloceluloza, sole sodowe monofosforanu urydyny, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, kwas foliowy, cyjanokobalamina, barwnik E172.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dorośli: przyjmować 1 kapsułkę na dzień popijając płynem. Jako uzupełnienie zbilansowanej diety produkt powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem lekarza. Keltican Forte nadaje się również dla diabetyków.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Keltican forte kapsułki (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/98f5a738342c52ce9cd0ab5c2e95c702f4da3872.jpg