Ketostix paski testowe

Zastosowanie Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.)Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) umożliwiające samodzielną obserwację obecności oraz stężenia ciał ketonowych w moczu podczas prowadzenia anabolicznej diety.
Wartości te mogą być odczytywane w odniesieniu do tabeli kolorów w ciągu 15 sekund.
W diecie anabolicznej lub innych dietach niskowęglowodanowych drastycznie spada wydzielanie insuliny przez organizm, co stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej (lipoliza)
– wiąże się to ze zwiększeniem rozpadu kwasów tłuszczowych do związków ketonowych, które służą do zasilania w energię. To również jest przyczyną zwiększonego wydzielania ketonów w moczu.Sposób użyciaKorzystanie z Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) umożliwia na samodzielne badanie stężenia ketonu w moczu, który dostarcza informacji na temat aktualnego stanu metabolicznego organizmu.
Najbardziej odpowiednią porą dnia jest rano – próbka pierwszego moczu jest najczystsza. Wówczas test jest najbardziej wiarygodny a wynik właściwy. Pomiary mogą być wykonywane co parę dni lub codziennie – to zależy od indywidualnych uwarunkowań. W przypadku osób chorych na cukrzyce zaleca się wykonanie pomiaru 2 godziny po wstrzyknięciu insuliny.
To jak długo trzeba czekać na wyniki uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowaniach danej osoby. Przy regularnym stosowaniu Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) czasu można wyznaczyć stosunkowo dokładnie. Po kontakcie z pola z moczem na paskach testowych pojawia się odpowiednia informacja według pojawiającego się koloru. Za pomocą tablicy kolorów, wartości mogą być odczytane po 15 sekundach.Dodatkowe informacjeZaleca się zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/c814db0fd861c117b892853ae96a8363b510bacd.jpg